Anasayfa Haberler

Eczacıbaşı Profesyonel işletmeleri “Hijyende Mükemmellik” sertifikasıyla ödüllendirildi

Eczacıbaşı Profesyonel’in 2017 yılından bu yana sürdürdüğü “Hijyende Mükemmellik” programı, işletmelerin temizlik ve hijyen standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Programın bu yılki ayağında, periyodik denetimlerden geçen Barut Kemer, Barut Sorgun ve Buket Laundry, “Hijyende Mükemmellik” sertifikası almaya hak kazandı.

 

Hijyende mükemmelliklerini tescilleyen işletmeler, plaket ve sertifikalarını POYD (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) gala gecesinde aldı.

 

“Hijyende Mükemmellik” denetimlerini geçen işletmeleri tebrik eden Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, işletmelerde müşteri güveni ve devamlılığı adına hijyenin ilk ve vazgeçilmez gereklilik haline geldiğini belirterek, “Programımızla işletmelerin hizmet kalitesini güvenilir bir kurum olarak belgeliyor ve müşteriler nezdinde algısını yükselterek işletmelere değer kazandırıyoruz. Hijyen için doğru uygulama yöntemleri sunan ‘Hijyende Mükemmellik’ programı, işletmelere sürdürülebilir hijyen konusunda kendilerini geliştirmeleri yolunda da katkıda bulunuyor” dedi.

© Tüm hakları saklıdır. 2021 Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri