Anasayfa Haberler

Safranbolu Belediyesi ile işbirliğine imza attık

Eczacıbaşı Profesyonel ve Safranbolu Belediyesi, ev dışı noktaların hijyen standartlarını artırmayı amaçlayan “Hijyende Mükemmellik” programı kapsamında iş birliğine gitti. Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse tarafından imzalanan protokol kapsamında, Safranbolu’da bulunan işletmelere eğitimler verilecek ve periyodik denetimler gerçekleştirilecek. Denetimleri başarılı geçen işletmeler ise güvenliğin simgesi olan “Hijyende Mükemmellik” sertifikasına sahip olacak.

Eczacıbaşı Profesyonel’in, işletmelerin hijyen standartlarını yükseltme amacıyla 2017 yılında başlattığı “Hijyende Mükemmellik” programı, yeni iş birlikleriyle sürüyor. Eczacıbaşı Profesyonel, program kapsamında yeni bir adım daha atarak Safranbolu Belediyesi ile “Hijyende Mükemmellik” protokolü imzaladı. 6 Aralık Pazartesi günü belediye binasında gerçekleşen protokol törenine Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse katıldı.

İşletmelerin hijyen alanında çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini söyleyen Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, işletme ihtiyaçlarının yanı sıra tüketici beklentilerini de göz önünde bulundurduklarını belirterek ‘’Geniş ürün portföyümüzün yanı sıra gerçekleştirdiğimiz eğitim ve denetimlerle de işletmelerin yanında yer alıyoruz. Sektör adına benimsediğimiz bu misyon ile 2017 yılından bu yana hem işletmelere fayda sağlayacak hem de tüketicilerin memnuniyetlerini üst seviyeye çıkaracak ‘Hijyende Mükemmellik’ programını yürütüyoruz. “Hijyende Mükemmellik” programı kapsamında bu sene gerçekleştirdiğimiz ‘’hijyen beklentileri’’ araştırma sonucuna göre; tüketicilerin yüzde 70’i restoran ya da otel seçerken dikkat ettikleri ilk kriterin ‘temizlik’ olduğunu belirtiyor. Bu sebeple ev dışı tüketim sektöründe öncü marka olmanın sorumluluklarını taşıyor ve yerine getiriyoruz.  “Hijyende Mükemmellik” programı işletme personelinin hijyen bilincini ve seviyesini arttırmanın yanı sıra temizlik maliyetlerini düşürme, zaman tasarrufu sağlama gibi faydalarını da içeriyor. Programımız hijyen için doğru uygulama yöntemleri sunarken, işletmelere sürdürülebilir hijyen konusunda kendilerini geliştirmeleri yolunda  da katkıda bulunuyor. Programımızın bir parçası olacak Safranbolulu işletmelerin,  hizmet kalitelerini yukarıya taşıyacaklarına inanıyoruz. Bugün protokolünü imzaladığımız ‘Hijyende Mükemmellik’ programıyla işletmelerin hizmet kalitesini güvenilir bir kurum olarak belgelemeyi ve müşteriler nezdinde algısını yükselterek işletmelere değer kazandırmayı hedefliyoruz.” dedi.

© Tüm hakları saklıdır. 2021 Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri